Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

21 maj 2024 Dział: Konkursy Napisane przez  Gabriela Fąfara

Miejski Konkurs w Pięknym Pisaniu „Mistrz Kaligrafii”

W piątek, 20 maja br. W Szkole Podstawowej nr 21 odbył się Miejski Konkurs Pięknego Pisania o tytuł Mistrza Kaligrafii. Konkurs skierowany był do uczniów klas II i miał na celu rozpowszechnianie wśród dzieci sztuki kaligrafii – umiejętności starannego i estetycznego pisania.

W konkursie wzięło udział 11 szkół podstawowych z miasta Jastrzębie-Zdrój. Naszą szkołę reprezentowała Faustyna Purta. Zadaniem uczestników było przepisanie fragmentu tekstu.

Rozstrzygnięcie konkursu i wyłonienie mistrza kaligrafii dokona komisja, a uroczyste wręczenie nagród wraz z wyróżnieniami dla uczestników odbędzie się 29 maja. Gościem specjalnym na konkursie była Pani dr Urszula Słyk, doradca metodyczny.

Czytany 14 razy
Etykiety

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 13
im. ks. Franciszka Blachnickiego

ul. Katowicka 35

44-335 Jastrzębie-Zdrój

Telefon: +48 324 710 197

E-mail: