Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

06 czerwiec 2023 Dział: Sukcesy uczniów Napisane przez  Maria Marszałek

Drugoklasiści na podium

W czwartek 18. maja reprezentacja uczniów klasy 2a udała się do Szkoły Podstawowej nr 5 na Międzyszkolny Konkurs  „W zdrowym ciele, zdrowy duch”.

Nasza drużyna zajęła bardzo wysokie drugie miejsce.  W konkursie uczestniczyło dziesięć jastrzębskich szkół. Konkurs składał się z dwóch części sportowej oraz z testu wiadomości o zdrowym odżywianiu i wiedzy ogólnej.

W części sportowej trzeba było się wykazać szybkością , dokładnością, zwinnością i gibkością. Naszą szkołę w tej części reprezentowali: Sebastian Brudny, Paweł Gębczyński, Wojciech Kloskowski, Jan Krzempek, Jan Modrzewski oraz Tomasz Podbioł. W test wiadomości rozwiązywał Błażej Górowski. Gratulujemy!

Czytany 97 razy
Etykiety
Ostatnio zmieniany wtorek, 06 czerwiec 2023 17:40

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 13
im. ks. Franciszka Blachnickiego

ul. Katowicka 35

44-335 Jastrzębie-Zdrój

Telefon: +48 324 710 197

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.